Kazetová jednotka s kruhovým výdechem Daikin

SkyAir Dankin

Informace

Špičková účinnost

 

Kazetová jednotka s kruhovým výdechem Daikin má špičkovou účinnost. Přispívá k tomu vestavěná schopnost přizpůsobit se ročním obdobím, samočisticí panel a snímač přítomnosti osob. Pro vás to znamená nejnižší možné provozní náklady a omezení škodlivého vlivu na životní prostředí.

 

CELOROČNÍ ÚČINNOST

 

Již dnes využijte výhody účinnosti a šetrnosti k životnímu prostředí budoucnosti. Hodnocení sezónní účinnosti kazetové jednotky s kruhovým výdechem Daikin je prováděno podle nového postupu EU, který zajišťuje přesné a spolehlivé měření účinnosti systému klimatizace a topení.
Ukazatel SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio) měří účinnost v různých rozsazích venkovních teplot, v situacích částečného zatížení, a bere ohled i na spotřebu energie v pomocných režimech, jako je pohotovostní režim. Toto hodnocení sezónní účinnosti oceňuje řešení, která skutečně snižují spotřebu energie v každodenním životě. Kazetová jednotka s kruhovým výdechem Daikin je již dnes optimalizována a její sezónní účinnost hodnocena, mnohem dříve, než je vyžadováno novou normou v roce 2013.


SAMOČISTICÍ PANEL

 

autocleanKazetová jednotka s kruhovým výdechem může být vybavena speciálním filtrem, který se jednou denně samočinně čistí a zajišťuje tak trvalou optimální účinnost. Prach shromážděný při každodenním čištění se ukládá do schránky na prach, která má dostatečnou kapacitu pro uchování prachu shromážděného za 12 měsíců. Schránka je vybavena kontrolkou, která signalizuje, kdy je nutné schránku vyčistit. Je pouze potřeba, aby údržbáři z řad vlastních zaměstnanců jednou za rok nebo dva roky provedli čištění běžným vysavačem. Nejsou nutné žádné žebříky, není nutné se dotýkat panelů nebo přijít do styku s prachem. Je možná až o 50 % vyšší účinnost ve srovnání se standardními panely.

 

ČIDLO PŘÍTOMNOSTI OSOB

 

pressensor2Volitelný snímač přítomnosti osob zvyšuje úsporu energie až o 27 % a umožňuje systému se dynamicky přizpůsobit přítomnosti osob v místnosti. Pokud je místnost prázdná, může se klimatizace automaticky vypnout. Pokud v místnosti někdo je, proud vzduchu je směřován tak, aby osoby nebyly v průvanu.

 

 

PERFEKTNÍ KOMFORT

 

Proudění vzduchu 360°, opakovaný vertikální pohyb klapek a možnost použití snímačů přítomnosti osob a podlahových snímačů zajišťují dokonalou pohodu ve všech situacích.

 

Proudění vzduchu 360° zajišťuje stejnou teplotu a proud vzduchu bez mrtvých zón. Systém automatického vertikálního pohybu pohybuje klapkami nahoru a dolů a rovnoměrně distribuuje vzduch a teplo po místnosti. Volitelný snímač přítomnosti osob zvyšuje úsporu energie až o 27 % a umožňuje systému se dynamicky přizpůsobit přítomnosti osob v místnosti. Pokud je místnost prázdná, může se klimatizace automaticky vypnout. Pokud v místnosti někdo je, proud vzduchu je směřován tak, aby nefoukal na přítomné osoby. Podlahové snímače zajišťují rovnoměrnou teplotu od stropu po podlahu, takže pocit zimy od nohou je minulostí.

 

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

 

Je možná instalace v rozích, na zdech nebo v místnostech s nepravidelným tvarem. Klapky a směry proudu vzduchu jsou nastavitelné z připojeného ovladače. Je snadné změnit funkci v případě, že se uspořádání místnosti změní.

 


Navíc v dlouhých místnostech nebo místnostech nepravidelných tvarů můžete použít až čtyři současně ovládané vnitřní jednotky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŘEŠENÍ PRO RŮZNÉ APLIKACE

 

Nenápadný vzhled kazetové jednotky s kruhovým výdechem, rovnoměrná distribuce tepla, tichý provoz a příjemná atmosféra pro vaše zákazníky a hosty.

 

  • K jedné venkovní jednotce lze připojit až čtyři vnitřní jednotky. Všechny vnitřní jednotky lze ovládat současně.

  • Klimatizace je v každé místnosti: multi systém umožňuje připojit až devět různých vnitřních jednotek z jedné venkovní jednotky. Všechny vnitřní jednotky lze individuálně ovládat, není nutno je instalovat ve stejné místnosti ani ve stejnou dobu Další jednotky lze přidat později.

     

     

     

     

    Katalog Daikin SkyAir

Video

Fotogalerie

SkyAir Dankin
SkyAir Dankin
press to zoom
SkyAir Dankin
SkyAir Dankin
press to zoom
SkyAir Dankin
SkyAir Dankin
press to zoom
SkyAir Dankin
SkyAir Dankin
press to zoom