Kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem

Kazetová jednotka s plochým dekoračn
Kazetová jednotka s plochým dekoračn
Kazetová jednotka s plochým dekoračn
Kazetová jednotka s plochým dekoračn
Kazetová jednotka s plochým dekoračn

Informace

    Katalog Daikin SkyAir

PLNĚ INTEGROVANÁ, ZCELA NENÁPADNÁ

 

Tato naprosto unikátní kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem představuje pozoruhodnou směs ikonického designu, konstrukční  dokonalosti a elegantního bílého nebo bílo-stříbrného provedení.  Jelikož ji lze zasadit do roviny se standardními stropními moduly, tak i do stropu samotného, je tato kazeta jak stylová, tak i nenápadná. V kombinaci s podlahovým čidlem a čidlem přítomnosti osob a s individuálním otevíráním či zavíráním klapek prostřednictvím dálkového ovladače je zajištěna perfektní účinnost a komfort.

 

DESIGN

Pozoruhodná směs ikonického designu a zcela nenápadného zasazení do stropu svědčí o našem smyslu pro interiérový design.

 

IKONICKÝ DESIGN

Kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem splňuje náročná kritéria architektů a je unikátní svým ikonickým designem v elegantním bílém provedení (případně na přání může být panel bílo-stříbrný). Tato kazeta splývá se svým okolím, takže je zcela nenápadná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V ROVINĚ SE STROPEM
Tato kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem je první jednotkou, kterou lze zasadit do roviny se stropem, a tudíž v něm není vůbec nápadná. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERFEKTNĚ ZAPADNE DO STROPNÍ KONSTRUKCE
Plochou kazetu lze zasadit do všech standardních evropských architektonických stropních panelů. Nově navrženou kazetu lze vsadit do jednoho stropního panelu, a světla, mikrofony nebo sprinklery lze pak instalovat do sousedních panelů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIŠÍME SE DOKONALOSTÍ

Špičková technologie pro minimalizaci provozních nákladů a k vytvoření perfektních pracovních podmínek.

 

 

 

                                                                                         Komfort řízený čidli

 

 

ČIDLO PŘÍTOMNOSTI OSOB

Pokud čidlo přítomnosti osob (volitelný doplněk) rozpozná, že v místnosti nikdo není, upraví bod nastavení. To vede k energetickým úsporám až 27 %, neboť nedochází ke zbytečnému vytápění či chlazení. Jestliže do místnosti někdo vstoupí, vrátí se bod nastavení na původní hodnotu, a komfort je tak opětovně zajištěn. Snímač přítomnosti osob rovněž upravuje proudění vzduchu směrem od osob, a brání tak nežádoucímu průvanu.

 

PODLAHOVÉ ČIDLO

Jelikož teplý vzduch stoupá vzhůru, je u stropu přirozeně tepleji než v blízkosti podlahy. 

Podlahové čidlo, které lze dodat s kazetovou jednotkou (volitelný doplněk), detekuje teplotní rozdíly mezi stropem a podlahou a přesměrovává proud vzduchu tak, aby jeho distribuce byla rovnoměrná - studené nohy jsou tak již minulostí!

 

KOMFORTNÍ TICHO

S hlučností pouhých 25 dBA patří kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem mezi nejtišší jednotky na trhu.

 

 

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

Individuální ovládání klapek 

Dočasné nebo trvalé změny v uspořádání kanceláře již nebudou kolidovat s optimálním prouděním vzduchu. Vnitřní jednotku nemusíte stěhovat, stačí jen na dálkovém ovladači uzavřít některou z klapek.

 

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Moderní, intuitivní ovladače umožňují uživatelům kromě přístupu k různých energeticky úsporným funkcím nastavit také veškeré aspekty teploty a proudění vzduchu z kazety, a zajistit tak dokonalé pracovní prostředí.

 

Moderní ovladač kazetové jednotky s plochým dekoračním panelem dodává uživateli absolutní kontrolu nad svým pracovním prostředím. Jeho používání je jednoduché a zcela intuitivní - lze na něm nastavit požadovanou teplotu, nasměrovat proud vzduchu podle aktuální potřeby, zajistit správnou teplotu v okamžiku, kdy je místnost používána, či monitorovat výkon. Obrazovka s velkým displejem a stručnými pokyny v kombinaci s přehledně označenými funkčními tlačítky umožňují celkovou kontrolu a rychlé nastavení požadovaných podmínek. Uživatelé se pak mohou soustředit pouze na svou práci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

Fotogalerie