LG THERMA V - TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Vytápějte svůj byt či dům tepelným čerpadlem Therma V od LG. Therma V poskytuje spolehlivý a ekologický zdroj teplé vody pro vaše topení během zimního období, v létě jej pak lze využít jako dobrou náhradu klimatizace. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny.

ŘEŠENÍ PRO NOVÝ DŮM I REKONSTRUKCI

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Výrobky řady THERMA V byly navrženy s ohledem na potřeby při rekonstrukcích (zrušení nebo výměna kotle) i výstavbách nových domů. Tyto výrobky lze dokonale přizpůsobit jak rodinným, tak bytovým domům. Navíc tento systém tepelného čerpadla vzduch-voda vytváří řešení, které je, využíváním dvou obnovitelných zdrojů energie, vzduchu a slunce, řešením šetrným k životnímu prostředí. V neposlední řadě tento systém, který vykazuje koeficient účinnosti (COP) až 4,5, je řešením hospodárným a jedním z nejvyspělejších na trhu.

VYSOKÝ KOEFICIENT ÚČINNOSTI (COP)

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Jelikož je energie dodávána zdarma z venkovního vzduchu dokonce i za nízkých teplot, poskytuje systém THERMA V vytápění s vysokou účinností. Díky technologii Inverter od LG dosahuje koeficient účinnosti u systému THERMA V hodnot 4,1 až 4,5. Příklad: spotřeba 1 kWh elektrické energie ze sítě dodává více než 4 kWh tepla.

SNÍŽENÍ EMISÍ CO2

Řešení THERMA V od LG využívá dva obnovitelné zdroje energie, vzduch a slunce. Tento ekologický systém snižuje emise CO2 z vytápění spalováním fosilních paliv.

NOUZOVÝ PROVOZ TOPENÍ

V zimě se bez topení neobejdeme. Systém THERMA V má k dispozici režim nouzového provozu, který umožňuje provádění oprav topení v případě případné poruchy.


Režim bezpečného topení má dvě úrovně:

 

• Úroveň 1: Jestliže se porouchá vnitřní jednotka, přepne se venkovní jednotka do předem zvoleného nouzového režimu.

 

• Úroveň 2: Jestliže se porouchá venkovní jednotka, přejde do předem zvoleného nouzového režimu elektrický ohřívač vnitřní jednotky.

ANTIKOROZNÍ ÚPRAVA GOLD FIN™

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Výměník venkovní jednotky má antikorozní úpravu odolnou proti znečištění. Tato úprava zajišťuje dlouhou životnost a účinný provoz.

Co to je 

Therma V LG nejnovější Tepelné čerpadlo Vzduch - Voda, určené zejména pro nové bydlení a renovace s pokročilou technologií vytápění LG a úsporou energie. THERMA V lze použít pro různé typy, řešení vytápění od podlahového vytápění až po ohřev teplé užitkové vody s více zdroji tepla.

Enegreticky Úsporné Aplikace

THERMA V nabízí nejlepší řešení pro domácí vytápění a dodávku teplé užitkové vody s invertorovou technologií LG. Therma V je 4 krát více energeticky účinnější než kotle tím, že absorbuje energii z vnějšího prostředí.

 

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Různé aplikaceZařízení Therma V umožňují různé způsoby použití, například v nových i renovovaných budovách.

                                                   Nový dům

  S nízkoteplotním monoblokem a děleným systémem (split) lze provádět topení a chlazení.

Tepelné čerpadlo LG Therma V

                                                                                              Rekonstrukce domu

Systém Therma V lze připojit ke stávajícímu boilerovému systému za účelem optimalizace energetické účinnosti a tepelného výkonu v renovovaném domě. Vysokoteplotní čerpadlo ThermaV také může zcela nahradit stávající boiler a dodávat horkou vodu o teplotě 80° C.

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Katalog tepelné čerpadlo LG Therma V