Klimatizace Panasonic

Klimatizace Panasonic nejsou určeny jen k tomu, aby domácnostem zajišťovaly pohodlné chlazení. Zároveň totiž šetří energii. Čistí vaše okolí. Upravují svůj chladicí výkon podle vašeho obytného prostoru a stylu. Život v ekologickém stylu je nyní mnohem snazší, než kdy dříve.

Technologie nanoe™ X s výhodami hydroxylových radikálů

Hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které jsou hojně zastoupené v přírodě, dokážou zabránit množení škodlivin, virů a bakterií, čímž čistí vzduch a redukují zápach. Technologie nanoe™ X dokáže přenést tyto mimořádné výhody do interiéru, aby se tvrdé povrchy, bytový textil i celý interiér proměnily v čistší a příjemnější místo k pobytu.

Technologie nanoe™ X od společnosti Panasonic jde ještě o krok dál a přináší přírodní čisticí prostředek – hydroxylové radikály – do interiéru, aby pomohla vytvořit ideální prostředí. Technologie nanoe™ X generuje hydroxylové radikály obsažené ve vodě, čímž zvyšuje jejich efektivitu a prodlužuje jejich životnost z necelé sekundy ve volné přírodě na více než 600 sekund, tj. 10 minut, takže se mohou snadno šířit po místnosti. Výkon technologie nanoe™ X se liší podle velikosti místnosti, prostředí a způsobu použití a dosažení plného účinku může trvat několik hodin. Technologie nanoe™ X není lékařské zařízení. Je třeba dodržovat místní stavební předpisy a hygienická doporučení.

Vlastnosti technologie nanoe™ X umožňují potlačit určité typy škodlivin, jako jsou některé druhy bakterií, virů, plísní, alergenů, pylů a nebezpečných látek.

Nová jednotka Etherea 2021 s technologií nanoe™ X

Chytré řešení, díky němuž udržíte domácnost čistou, příjemnou a útulnou. Nová inteligentní jednotka Etherea se dodává s technologií nanoe™ X poskytující výhody hydroxylových radikálů. Díky možnostem sofistikovaného ovládání, špičkovému výkonu ve své třídě, stylovému designu a inteligentním funkcím promění jednotka Etherea vaši domácnost v čistší a příjemnější místo k pobytu.

 

Kvalita vzduchu

Technologie nanoe™ X s výhodami hydroxylových radikálů
Čistí vzduch, aby se interiér proměnil v čistší a příjemnější místo k celodennímu pobytu

Inteligentní ovládání

Integrovaný vestavěný adaptér Wi-Fi
Sofistikované ovládání chytrým telefonem
Kompatibilní s hlasovým asistentem Amazon Alexa

Vysoká účinnost

Špičková energetická účinnost až A+++ při vytápění a chlazení.

Nadstandardní komfort

Aerowings 2.0 – klapky po celé šířce jednotky zajišťují příjemný proud vzduchu.
Mimořádně tichý provoz.

Nový design

Společnost Panasonic pečlivě navrhla novou jednotku Etherea, aby nabídla elegantní a stylové designové řešení, které se hodí do každého interiéru. Její elegantní jednolitý design je robustní a umožňuje klimatizační jednotce poskytovat vysoký výkon optimalizovaný díky velkému výtlaku vzduchu.