Klimatizace Hisense

Pro potřeby domácnosti se nejčastěji využívají nástěnné nebo konzolové klimatizace. Nástěnné klimatizace se rozdělují podle vzhledu nebo funkčnosti na designové, prémiové, standardní a ekonomické modely. Speciální funkci mezi klimatizacemi pro dům a byt tvoří klimatizace konzolové, které jsou přizpůsobené k vytápění. Konzolové klimatizace připomínají svým vzhledem radiátor a umožňují vytápění od podlahy. Všechny modely mají možnost chlazení i vytápění.

Multisplit klimatizace

Multisplit venkovní jednotka umožňuje připojit 2 až 5 vnitřních klimatizací různých kategorií. Všechny modely mají možnost chlazení i vytápění.

Komerční klimatizace

Do této kategorie řadíme kazetové, podstropní /parapetové a kanálové klimatizace. Kazetovou klimatizaci je možné umístit do sníženého stropu, tzv. podhledu. Podstropní/parapetová klimatizace má široké možnosti upevnění na strop, stěnu nebo šikmou střechu. Kanálovou klimatizaci je nejlepší skrýt pod snížený strop, na půdu nebo jen zavěsit do dílny. Na kanálovou klimatizaci se může připojit vzduchotechnické potrubí, které rozvádí vzduch do prostoru. Všechny modely mají možnost chlazení i vytápění.

Centrální klimatizace Tepelné čerpadlo VRF

Zkratka VRF znamená, že se jedná o klimatizační systém s  variabilním tokem chladiva. Toto řešení umožňuje připojit chladící výkon od 8kW do 320kW s neomezeným počtem vnitřních jednotek. Venkovní jednotka VRF může též fungovat jako kondenzační jednotka pro vzduchotechniku. Všechny modely mají možnost chlazení i vytápění.