Klimatizace LG​

Udržujte celoročně příjemnou pokojovou teplotu pomocí bytové nástěnné klimatizace pro obytné budovy. Kolekce LG klimatizací je navržena pro efektivní chlazení malých místností. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny.

Klimatizace LG ARTCOOL​

Klimatizace Artcool společnosti LG byla navržena tak, aby svým minimalistickým a jednoduchým stylem ladila s interiérem vašeho domova. Zrcadlové sklo v přední části výrobku odráží okolní prostředí, čímž nejen zdůrazňuje interiér a integritu, ale pomocí tvrdého skleněného materiálu vyzařuje nadčasovou krásu.

Invertorový kompresor s 10-ti letou zárukou​

Invertorový kompresor společnosti LG řeší problémy související s nevhodností, neúčinností a hlukem, takže výsledkem je klimatizace, která chladí rychleji, má delší životnost a během provozu je tišší. Díky 10-ti leté záruce na kompresor se uživatelé mohou těšit z výhod klimatizace společnosti LG delší dobu.

Úspora energie a rychlé chlazení

Invertorový kompresor neustále přizpůsobuje svou rychlost, aby udržel požadovanou teplotu. Navíc je invertorový kompresor vybavený rozsahem úsporných provozních frekvencí a tím šetří více energie než konvenční kompresor. Díky invertorovému kompresoru vzduch proudí rychleji a dál.

Čistič vzduchu

Více než 3 miliony iontů sterilizuje nejen vzduch proudící klimatizací, ale rovněž škodlivé látky a pachy v okolí jednotky. Bylo prokázáno, že čistič vzduchu sterilizuje během 60 minut více než 99% přilnavých bakterií. (Sterilizace více než 99,9% bakterie E. coli během 30 minut a během 60 minut více než 99,6% bakterie S. aureus.)

Smart ThinQ

Mějte přístup ke své klimatizaci kdykoli a odkudkoli pomocí zařízení podporujícího Wi-Fi a exkluzivní aplikace pro ovládání domácích spotřebičů od společnosti LG.

Nízká hlučnost

Klimatizace společnosti LG jsou při provozu tiché, neboť využívají jedinečný šikmý ventilátor a invertorový kompresor, které odstraňují zbytečný hluk a umožňují plynulý provoz.

Rychlá a snadná instalace

Klimatizace společnosti LG jsou navrhovány tak, aby byla jejich instalace snazší a efektivnější, a to bez ohledu na okolní prostředí a počet osob zapojených do procesu instalace. Díky snížení nároků na pracovní sílu a čas potřebný k instalaci lze nyní během kratší doby nainstalovat více klimatizací ve více domácnostech.

Další série klimatizací​

Deluxe

Automatické čištění, WiFi, Diagnostika, Dvojitý ochranný filtr, Tichý režim

Standard Plus

Dual Inverter, Chytrá diagnostika, Automatické čištění, Tichý režim

Standard

Dual Inverter, Chytrá diagnostika, Automatické čištění, Tichý režim