Daikin Nexura

Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura
Daikin Nexura

Informace

Katalog Daikin Nexura

Video

 

VYTÁPĚNÍ & CHLAZENÍ

 

Tichá a diskrétní jednotka Nexura Vám nabízí nejlepší řešení pro vytápění a chlazení. Samozřejmě využívá jedinečnou technologii tepelného čerpadla, ale její nejlepší funkce je skrytá – přední panel sálá teplo stejně jako klasický radiátor.

 

Nexura učiní váš svět pohodlným. Chlad letního vánku na jedné straně a útulné příjemné teplo ze sálavého panelu na straně druhé vnese do vašeho životního prostoru pocit pohodlí po celý rok.

 

 

KLÍČEM JE POHODLÍ

 

Diskrétní, nicméně stylový design, s předním panelem sálajícím dodatečné teplo, snížená hladina hlučnosti a snížené otáčky proudění vzduchu učiní z vašeho pokoje ráj na zemi. 

 

 • Optimální pohodlí po celý rok

 • Extrémně tichý provoz: do 19 dB(A)

 • Nízký průtok vzduchu

 • Komplexní energetická známka třídy A

 • Stylový design, který se hodí do jakéhokoli interiéru

 

 

ELEGANTNÍ DESIGN PRO MODERNÍ INTERIÉRY

 

Nový vzhled parapetní jednotky Nexura je funkční, nicméně stylový. Hladký design snadno zapadne do všech moderních interiérů. Díky výkonnému a velmi tichému provozu dosáhne té správné teploty, která je pro vás v danou chvíli vhodná. Díky útulnému pocitu z panelu sálajícího teplo, si budete přát, aby zima trvala věčně.

 

 

VYTÁPĚNÍ ZAPNUTO

 

Pro dosažení ještě většího komfortu za chladných dnů,  se přední hliníkový panel Nexury

dokáže rozehřát, stejně jako klasický radiátor. A výsledek?  Komfortní pocit teplého

vzduchu, který vás ihned obklopí. Jediné co pro aktivaci této unikátní funkce musíte udělat, je

stisknout „sálavé“ tlačítko na vašem dálkovém ovladači. Ano, je to opravdu tak jednoduché.

Zkombinujte tuto funkci se sníženou hladinou hlučnosti a sníženými otáčkami

a bude to vše, co doma potřebujete, abyste si vytvořili útulnou a relaxační atmosféru.

 

 

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

 

Nexura vytváří optimální vnitřní klima po celý rok a to především díky spojení účinnosti tepelného čerpadla s tradičním systémem vytápění - sálavý panel, který vyzařuje teplo jako klasický radiátor až do teploty 22°C. Tato jednotka má velmi nízký průtok vzduchu a ultra tichý provoz, díky kterému vytváří dokonale klidnou atmosféru. 

 

 

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

 

V režimu vytápění využívá jednotka Nexura obnovitelný zdroj energie: vzduch. Díky tomu je energeticky účinnější než systémy využívající fosilní paliva. Jednotka dosahuje koeficientu energetické výkonnosti (COP) 4. To znamená, že tento systém vyrábí maximálně 4 kilowatty topné a chladicí kapacity na každý 1 kilowatt využité elektřiny, díky čemuž jeho účinnost stoupne na 400%!

 

Režim Econo snižuje spotřebu energie a předchází přepětí při používání jiných domácích spotřebičů. Při aktivaci režimu Econo se maximální provozní spotřeba energie sníží zhruba o 30 %.

 

 • Optimální pohodlí po celý rok

 • Extrémně tichý provoz: do 19 dB(A)

 • Nízký průtok vzduchu

 • Komplexní energetická známka třídy A

 • Stylový design, který se hodí do jakéhokoli interiéru

 

 

 

INSTALACE

 

Nexura, ať již vestavěná, přimontovaná na stěnu nebo postavená na stojanu, je diskrétní a bez problémů se hodí do všech vašich interiérů.

Jednotku Nexura je možné používat v jedné místnosti – v tomto případě je vnitřní jednotka napojená na jednu vnější jednotku. Také je ale možné ji používat ve více místnostech – v tomto případě může být na vnější jednotku napojeno až devět vnitřních jednotek. Vnější jednotku je možné namontovat na střechu, terasu či na vnější stěnu. 

 

 

FLEXIBILNÍ OVLÁDÁNÍ

 

Vnitřní jednotka je jednoduše ovladatelná pomocí infračerveného dálkového ovládání, které dodáváme jako standard. Jednotka je vybavena týdenním časovačem, díky kterému si můžete naprogramovat program.

 

 

INVERTOROVÁ TECHNOLOGIE

 

Invertorová technologie vyvinutá společností Daikin je skutečnou inovací v oblasti klimatizačních zařízení. Princip je jednoduchý: invertory využívají jen tolik energie, aby pokryly aktuální spotřebu. Ne více, ne méně. Protože invertor sleduje a upravuje teplotu okolního prostředí kdykoli je to potřeba, je spotřeba energie o 30 % nižší oproti tradičnímu systému se zapínáním a vypínáním!

 

 

INOVACE VE VÁŠ PROSPĚCH

 

Invertor několikanásobně splatí své náklady zvýšeným pohodlím. Systém s tepelným čerpadlem nepřetržitě plynule upravuje topný a chladící výkon tak, aby bylo dosaženo požadované teploty v místnosti. Invertor zkracuje dobu rozběhu systému a umožňuje rychleji dosáhnout požadované teploty v místnosti. Jakmile je této teploty dosaženo, invertor zajistí, aby byla konstantně udržována. 

 

 

 

Vlastnosti produktu

 

 • Hliníková část čelního panelu vnitřní jednotky Nexura dokáže ohřívat stejně jako tradiční radiátor, čímž v chladných dnech přidává na komfortu

 • Tichá a diskrétní jednotka Nexura vám nabízí to nejlepší ve vytápění a chlazení, pohodě a designu

 • Vnitřní jednotka distribuuje vzduch velmi tichým způsobem. Hladina hluku dosahuje sotva 22 dB(A) při chlazení a 19 dB(A) v režimu sálavého tepla. Pro porovnání, hladina hluku v tiché místnosti dosahuje v průměru 40 dB(A).

 • Komfortní vertikální automatické natáčení zajišťuje bezprůvanový provoz a předchází možnosti znečištění stropu

 • Online ovladač (volitelný): ovládejte vaši vnitřní jednotku z jakéhokoliv místa pomocí aplikace přes vaši místní síť nebo Internet

 • Lze nainstalovat proti stěně nebo zapustit

 • Díky své malé výšce se dobře vejde i pod okno

 • Týdenní časovač může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.

   

   

Fotogalerie

Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA
Daikin NEXURA