Klimatizace Daikin

Doma v i v práci se chceme cítit příjemně. Chladit v létě, nebo naopak hřát v zimě dovedou nástěnné klimatizace Daikin na jedničku. Jsou daleko účinnější než mobilní klimatizace. Navíc jsou velmi tiché. Umí vzduch odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků. A přitom vypadají dobře.

Co jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch?

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch vytápějí a chladí váš domov pomocí energie získané ze vzduchu a pouhých 20 % elektřiny – jde o mimořádně energeticky účinný způsob, jak dosáhnout dokonalé teploty po celý rok.

Vyrobeno na míru jakémukoli domu

Ať už renovujete svůj dům nebo stavíte nový, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Daikin vyhoví všem vašim potřebám v oblasti chlazení a vytápění. Naše flexibilní jednotky se snadno instalují a jsou ideální pro náhradu starých elektrických systémů. Jejich energetická účinnost A+++ a nízký dopad na životní prostředí navíc splňují všechny požadavky na ekologické budovy.

Nejlepší energetická účinnost ve své třídě

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí díky řadě pokročilých řešení energetickou účinnost až A+++. Například naše charakteristická invertorová technologie snižuje spotřebu energie až o 30 % v porovnání se systémem bez invertoru, a to jednoduše tím, že podle potřeby upravuje otáčky motoru namísto jeho vypnutí a opětovného spuštění.

Chlazení a vytápění až 5 místností

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí řadu možností: buď připojíte jednu vnitřní jednotku k jedné venkovní jednotce, nebo použijete náš Multi-split systém a připojíte až pět vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Multi-split systém umožňuje efektivně chladit nebo vytápět až pět různých místností na různé teploty.

klimatizace_daikin_chlazeni

Využití obnovitelné energie

Využití 80 % energie odebrané ze vzduchua 20 % elektrické energie. Naše klimatizace vytápějía chladí váš dům s energetickou účinností A+++, nejvyšší možnou energetickou účinností jednotek, které jsou na trhu.

Typy vnitřních jednotek podle jejich umístění

Nástěnná montáž

Nástěnná montáž je jednou z nejčastějších. Naštěstí dnesuž mají naše vnitřní jednotky design, který zapadne do každého interiéru a rozhodně v něm nepůsobí rušivě.

Do podhledu

Jednotky do podhledu jsou ideální pro každý interiér. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

Parapetní jednotky

Parapetní jednotky zajišťují klimatizaci nebo vyzařují sálavé teplo, podobně jako tradiční radiátory. Jejich ladný design a potrubí dokonale splynou s moderními interiéry.